JKP “Vodovod i kanalizacija” obaveštavaju žitelje Ulice Eustahija Arsić u Novom Sadu da je došlo do havarije na mreži zbog čega će u ovoj ulici biti obustavljena isporuka vode.

Kako nadležni saopštavaju bez vode će biti do 14 sati.

Cisterna sa pijaćom vodom je postavljena u ulici.

Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.

M. T.