JKP “Vodovod i kanalizacija” obaveštavaju žitelje Ulice Eustahija Arsić u Novom Sadu da je došlo do havarije na mreži zbog čega će u ovoj ulici biti obustavljena isporuka vode.
Kako nadležni saopštavaju bez vode će biti do 14 sati.
Cisterna sa pijaćom vodom je postavljena u ulici.
Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.
M. T.



