NOVI SAD – Fudbalski klub Vojvodina poziva vas da u subotu od 10 časova na “Karađorđu” proslavimo titulu naših kadeta!
Momcima koji su osvojili Kadetsku ligu Srbije biće dodeljeni medalje i pehar, nakon čega organizujemo i revijalni meč kadeta i generacije 2013.
Podrazumevamo da je ulaz besplatan, pa zato Vojvodinaši, dođite da pozdravimo šampione, dođite da zajedno podržimo budućnost Vojvodine!
M. D.



