JKP “Novosadska toplana” od danas, 20. maja počinje da očitava brojila za maj.
Iz gradskog komznalnog preduzeća apeluju na građane da im omoguće pristup mernim mestima.
“Posebno molimo stanare u individualnim stambenim zgradama da omoguće radnicima pristup mernim instrumentima u toplotnoj podstanici”, navode u Novosadskoj toplani.
M. T.



