JKP “Novosadska toplana” od danas, 20. maja počinje da očitava brojila za maj.

Iz gradskog komznalnog preduzeća apeluju na građane da im omoguće pristup mernim mestima.

“Posebno molimo stanare u individualnim stambenim zgradama da omoguće radnicima pristup mernim instrumentima u toplotnoj podstanici”, navode u Novosadskoj toplani.

M. T.