U KC “Mladost” u Futogu, večeras u 20 sati, na programu je film “Izlet”.
IZLET je crno-bela filmska priča koja govori o traganju mladog umetnika za smislom, slobodom, umetničkim izrazom, ali i pronalaženjem svog mesta u svetu koji ga okružuje.
Glavni junak Toma (Stefan Vukić) odmeće se iz grada, plovi niz reku do najdalje tačke, gde se na pustom ostrvu osamljuje i stvara svoja dela od prirodnih materijala. Putujući rečnim šlepom, upoznaje galeriju živopisnih likova, od posade do putnika.
Film “Izlet” nastao je po istoimenom romanu slikara, filmskog reditelja i književnika Miće Popovića iz 1957. godine.
Uloge: Stefan Vukić, Milena Radulović, Jovo Maksić, Radoslav Milenković, Denis Murić, Predrag Manojlović, Dragan Bjelogrlić…
Režiser: Nenad Pavlović
Ulaznica 300,00 dinara – Online prodaja: http://bilet.kcfutog.rs i na blagajni Centra.
Info i rezervacija: 0603205613
Dobro došli!
M. T.