Saobraćajni udes koji se dogodio na Bulevaru patrijarha Pavla u Novom Sadu, usporio je saobraćaj.

Naime, gradski autobus je udario u više vozila koja su stajala na semaforu. Prema prvim informacijama, autobus je udario u vozilo ispred sebe i nabacio ga na još četiri vozila.
Udes se dogodio oko 9 sati, na jednom od semafora na Bulevaru patrijarha Pavla kada je autobus gradskog prevoza izazvao lančani sudar u kome je učestvovalo pet automobila.

Hitna pomoć je postupala po prvom prioritetu i u Klinički centar Vojvodine je prevezeno troje ljudi, rekao je za Tanjug portparol novosadske Hitne pomoći Zoran Krulj.

Tri osobe su prevezene na hirurgiju, dok su dve osobe zbrinute na licu mesta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

 

M. T.