Rano jutros je na auto-putu Novi Sad-Subotica između petlji Vrbas i Sirig došlo je do prevrtanja kamiona, prenosi portal 192.

Kamion se prevrnuo između petlji Vrbas i Sirig na autoputu Subotica-Novi Sad, zbog čega je jedno vreme bio obustavljen saobraćaj u smeru ka Novom Sadu. Policija je preusmeravala saobraćaj, a trenutno reguliše na licu mesta nesreće zbog čega se kolona vozila ka Novom Sadu usporeno kreće.

U udesu nema povređenih. Još uvek je u toku uviđaj.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by 192.RS (@192_rs)

 

M. T.