NOVI SAD – Novi park kod Spensa od danas je otvoren za naše sugrađane i predstavlja novi prostor za odmor, rekreaciju, druženje i uživanje. Još jedan primer dobre saradnje Grada Novog Sada i @pokrajinska_vlada , jer samo zajedničkim ulaganjima možemo da nastavimo da menjamo lice našeg grada i podižemo kvalitet života u svakom delu Novog Sada, ističe gradonačelnik Žarko Mićin.
View this post on Instagram
Ovaj prostor biće mesto susreta porodica, dece, mladih, sportista, penzionera i svih naših sugrađana.
- Pozivam sve da uživaju u novom parku, ali i da ga čuvamo zajedno. Da čuvamo zelenilo, mobilijar, čistoću i sve ono što gradimo za generacije koje dolaze. Jer lep i uređen Novi Sad je zajednička odgovornost svih nas. Nastavićemo da ulažemo u nove zelene površine, uređenje grada i projekte koji Novi Sad čine još boljim mestom za život naših sugrađana!
M. D.



