Danas  će na Telepu u nekoliko ulicica stanari biti bez pijaće vode zbog planirani radovi na vodovodnoj mreži, najavili su nadležni iz JKP “Vodovod i kanalizacija”.

NOVI SAD

do 16 sati – Dubrovačka, Ulica Bogdana Šuputa, Vršačka (od Jovana Popovića do Futoškog puta), Jermenska, Panonska i Subotička (od Jovana Popovića do Futoškog puta).

Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena, navode u Vodovodu.

M. T.