Kako je saopštilo JKP “Vodovod i kanalizacija”, zbog sanacije havarije, u Novom Sadu će bez vode do 14 sati biti Ulica Stevana Sinđelića.
Takođe, zbog radova na sanaciji havarije u Stepanovićevu, bez vode će do 15 sati biti Ulica Biće Kesića.
Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.
M. T.



