Kako je saopštilo JKP “Vodovod i kanalizacija”, zbog sanacije havarije, u Novom Sadu će bez vode do 14 sati biti Ulica Stevana Sinđelića.

Takođe, zbog radova na sanaciji havarije u Stepanovićevu, bez vode će do 15 sati biti Ulica Biće Kesića.

Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.

M. T.