Zbog havarije na vodovodnoj mreži u Novom Sadu bez vode će biti deo Temerinske i Balkanske ulice, obvestili su iz JKP “Vodovod i kanalizacija”. Ekipe su na terenu i saniraju kvar i, kako su napomenuli, do 14 sati bi trebalo da bude završena sanacija.

Postoji mogućnost da će u toku radova, ukoliko za tim bude potrebe, blokada vodovodne mreže biti produžena i proširena.

M. T.