Elektrodistribucija Novi Sad obaveštava potrošače da će danas u toku pre podneva biti bez struje pojedine ulice i objekti u Novom Sadu i Futogu.

od 7.15 do 9 sati – Poliklinika,
od 8.30 do 11 sati – Šajkaška 1-27, 4-56, Graničarska 35-43, 50A, Đorđa Zličića 50-54, 51-53,
od 9.30 do 11.30 sati – Urgentni centar,

FUTOG
od 8.30 do 12 sati – Milan Vidak.
M. T.