Elektrodistribucija Novi Sad obaveštava potrošače da će tokom dva dana vikenda biti u pojedinim delovima grada i okolnim naseljima bez struje zbog planiranih radova na mreži.
MIŠELUK
od 8 do 9.30 sati – Bolnica na Mišeluku,
FUTOG
od 8.30 do 12 sati – Ulica Milana Vidaka.
U slučaju vremenskih nepogoda radovi će biti otkazani, navode u EPS-u.
M. T.



