Na autoputu Šabac–Ruma danas oko 13 časova dogodila se teška saobraćajna nesreća u kojoj ima nastradalih, a saobraćaj ka Rumi je u potpunosti obustavljen.
Na auto-putu Šabac – Ruma danas oko 13.00 časova dogodila se saobraćajna nesreća u kojoj su tri osobe poginule, saznaje Tanjug.
Prema prvim informacijama, u udesu su učestvovala najmanje dva vozila, a uzrok nesreće, kako se sumnja, jeste nepropisno uključenje na autoput.
Mediji prenose da je vozač automobila marke „ford“, tamno sive boje, navodno vozio u kontra smeru brzinom od oko 130 kilometara na čas, nakon čega je došlo do sudara sa vozilom „golf“.
Na mestu nesreće nalaze se pripadnici policije, vatrogasno-spasilačke jedinice i ekipe hitne pomoći, koje intervenišu i obavljaju uviđaj.
Zbog udesa, saobraćaj u smeru ka Rumi je obustavljen, a vozačima se savetuje da koriste alternativne pravce i prate uputstva nadležnih službi.
View this post on Instagram
View this post on Instagram
View this post on Instagram
M. T.



