ZRENJANIN – Pred nama je i godišnjica tragedije u Novom Sadu, dešavaju se tragedije, rekao je predsednik Srbije Aleksandar Vučić na skupu SNS u Zrenjaninu.
– Videćete i dokaze o padu nadstrešnice, kako je korupcija plaćena i odakle! Mi ćemo 1. novembra da pokažemo pijetet prema žrtvama. Da pokažemo poštovanje u skladu sa našom tradicijom. Pažnja i zahtev za odgovornošću prema žrtvama. A onda ćemo da održimo jedan od najvećih skupova u istoriji Srbije, u Novom Sadu, da im kažemo da nisu oni dolazili zbog žrtava, već da bi odneli Srbiju iz Vojvodine, i obrnuto. Vojvodina je Srbija, jedan od najlepših delova Srbije. Živela Srbija! Imate veliki zadatak — svi će se oni ujediniti sledeće godine, mržnja ih lako ujedini, ali vas molim, pokazali ste kako se bori za Srbiju i našu zemlju. Iako ne mogu da se kandidujem za predsednika, pružam pomoć i pobedićemo ponovo! Hoću da Srbija ima budućnost, da se borite najsnažnije do sada! I da ih pobedimo ubedljivije nego ikada, sve zajedno i sve njihove pare i medije i njihovu moć. Da Srbija pobedi!
novosti.rs
Foto: fejsAV



