BEOGRAD – Predsednik Srbije Aleksandar Vučić dočekao je večeras predsednicu Evropske komisije Ursulu fon der Lajen na beogradskom aerodromu.
Vučić dočekao Ursulu fon der Lajen na aerodromu: Svaka njena poseta važna za Srbiju
“Veliko je zadovoljstvo da u Beogradu poželim srdačnu dobrodošlicu predsednici Ursuli fon der Lajen. Svaka njena poseta ima poseban značaj za Srbiju i predstavlja još jedan korak u pravcu jačanja saradnje i poverenja između naše zemlje i Evropske unije”, naveo je Vučić na Instagramu.
Kako je dodao, oni će razgovarati o strateški važnim pitanjima evropskog puta, o reformama, momentumu u evropskoj politici proširenja i zajedničkim naporima na očuvanju stabilnosti i mira u regionu.
B92.net
Instagram/buducnostsrbijeav



