BEOGRAD – Predsednik SNS i savetnik predsednika Srbije Miloš Vučević sastao se danas sa direktorkom Kineskog instituta za međunarodne studije, bivšom ambasadorkom Kine u Srbiji Čen Bo.

Vučević je u objavi na Instagramu istakao da dve zemlje nastavljaju da jačaju prijateljstvo kroz dijalog, razumevanje i zajedničke ciljeve.

Ponosni smo na čelično prijateljstvo koje traje više od sedam decenija, naveo je Vučević. Čen Bo boravi u Srbiji povodom konferencije Dialogues on Ćina 2025, u organizaciji Instituta za međunarodnu politiku i privredu.

Tanjug

Foto: Instagram (milosvucevic)