NOVI SAD – Na Bulevaru oslobođenja u Novom Sadu jutros su na asfaltu ležale dve povređene osobe jedna devojka i jedan muškarac. Kako 192. rs saznaje , sumnja se da je devojka skočila sa drugog sprata zgrade i pala na dostavljača koji je želeo da je spreči u ovoj nameri. Oboje su prevezeni u bolnicu.
Prema nezvaničnim inormacijama “Blica”, užas je otkriven jutros u Novom Sadu nedaleko od Železničke stanice Novi Sad.
– Na prozoru stana na drugom spratu gde je bila devojka bile su limenke alkohola. Momak iz dostave kada je video da hoće da skoči pokušao je da je spreči, pričao je sa njom, a onda u jednom momentu ona je skočila i pala na njega – kaže izvor lista.
Kako saznajemo, on ima prelom i nalazi se van životne opasnosti, ona je na reanimaciji.
Foto: 192.rs



