BEOGRAD – Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa mađarskim premijerom Viktorom Orbanom.

Razgovarao sam večeras sa mađarskim premijerom @orbanviktor kome sam čestitao na organizaciji velikog mirovnog sastanka između predsednika #SAD Donalda Trampa i predsednika #RF Vladimira Putina.

Poželeo sam mu mnogo uspeha i izrazio uverenje u besprekornu organizaciju ovog istorijskog događaja.

Razgovarali smo i o unapređenju bilateralnih odnosa i dogovorili naš susret u narednih sedam dana.

Tekst i foto: buducnostsrbijeav