BEOGRAD – Srbije Aleksandar Vučić razgovarao je sa mađarskim premijerom Viktorom Orbanom.
Razgovarao sam večeras sa mađarskim premijerom @orbanviktor kome sam čestitao na organizaciji velikog mirovnog sastanka između predsednika #SAD Donalda Trampa i predsednika #RF Vladimira Putina.
Poželeo sam mu mnogo uspeha i izrazio uverenje u besprekornu organizaciju ovog istorijskog događaja.
Razgovarali smo i o unapređenju bilateralnih odnosa i dogovorili naš susret u narednih sedam dana.
Tekst i foto: buducnostsrbijeav



