Menja se režim saobraćaja od srede, 22. oktobra, na deonici auto-puta od naplatne stanice Novi Sad sever do petlje Sirig.

Do 25. oktobra, tokom dana putari će raditi na redovnom održavanju kolovoza u smeru Novi Sad – Subotica.

Vozačka i zaustavna traka biće zatvorene za saobraćaj u dužini do dva kilometra, uz pomeranje zone radova, dok će se preticajnom trakom saobraćaj odvijati normalno uz oprez.

Radovi će biti propisno obeleženi i obezbeđeni odgovarajućom saobraćajnom signalizacijom i opremom.