U Novom Sadu u porodilištu u poslednja 24 sata obaveljeno je 22 porođaja i rođeno je isto toliko beba.

Od četvrtka 23. oktobra u 7 sati do petka 24. oktobra u isto vreme, u novosadskoj Betaniji bilo je 22 porođaja.

Rođeno je 12 dečaka i 10 devojčica.

Čestitke roditeljima!