BEOGRAD – Predsednik SNS i savetnik predsednika Republike Miloš Vučević sastao se danas sa ambasadorom Narodne Republike Kine Li Mingom.

“Razgovarali smo o nastavku saradnje i očuvanju našeg ‘čeličnog prijateljstva’ koje traje već 70 godina”, naveo je Vučević na svom Instagramu.

On je ukazao da su zahvaljujući viziji predsednika Aleksandra Vučića i predsednika Si Đinpinga, Srbija i Kina izgradile odnose strateškog partnerstva koji su na ponos i korist naših naroda.

Tanjug

Foto: Instagram (milosvucevic)