Mali je na konferenciji za medije rekao da kritike oko NIS-a dolaze upravo od onih koji su taj problem stvorili 2009. kada su za, kako je naveo, jeftine pare prodali kompaniju Rusima.
Ministar Mali je naveo da su oni sve vreme diskutovali ne pružajući rešenje ni za jedan ekonomski problem ili bilo šta što se odnosi na građane Srbije.
“Nikezić je za Ekspo rekao da je u pitanju sporedna izložba. Pa nije to sporedna izložba, za to su se borili i Amerikanci i Španci i Argentina i Tajland. Najveći broj zemalja sveta dao je svoje poverenje našoj Srbiji. Za nas je taj Ekspo 2027. godine najveća razvojna šansa ikada”, istakao je Mali.
Tanjug



