NOVI SAD – Saobraćaj u Srbiji će se već sa prvim popodnevnim satima pojačati ka svim vikend destinacijama, saopstio je jutros Auto-moto savez Srbije. Iako ulazimo u period lepog vremena i porasta dnevnih temperatura, jutra i večeri su prohladni, pa se vozačima koji planiraju putovanja u više ili planinske predele savetuje opreznija vožnja, jer je u ovim područjima kolovoz vlažan i klizav zbog česte magle i sumaglice.
Prema poslednjim informacijama dobijenih od Javngo preduzeća “Putevi Srbije”, na naplatnim stanicama nema zadržavanja. Prema informacijma Uprave granične policije, na putničkim terminalima nema zadržavanja dužih od 30 minuta.
Tanjug


